انجمن بازی های ویدئویی
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

انجمن بازی های ویدئویی

Farsi Gamers

HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
اگر هنوز عضو نشدید پس سریع تر برروی عضویت کلیک کنید تا بخشی از ما باشید!
مدیران،کاربران ویژه و ناظمین حتما از بخش جلسات مدیران انجمن بازدید نمایند

Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !

Go down 
AuthorMessage
rainyboy
مدیریت انجمن
مدیریت انجمن
rainyboy

شرکت مورد علاقه من: : Microsoft GS

دستگاه بازی من: : XBOX 360
رویای من : Kinect
امتیازات : 10094

Character sheet
Dices Dices: 5
Health Health:
Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !  Left_bar_bleue100/100Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !  Empty_bar_bleue  (100/100)

Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !  Empty
PostSubject: Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !    Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !  I_icon_minitimeTue Aug 10, 2010 3:38 am

Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !  Alanwake4
Alan Wake روی PS3 ؟ این دیوانگی به نظر میرسد!
رمدی امروز به سایت Eurogamer اعلام کرد که هرگونه ادامه ای بر Alan Wake توسط مایکروسافت نشر خواهد شد، منحصرا روی X360.
جالب اینجاست که رمدی یک استودیوی مستقل است و توسط مایکرو خریداری نشده!

" این عنوان به همکاری Microsoft Game Studios تنها بر روی X360 و شاید هم PC عرضه خواهد شد. " طبق گفته های سازنده بازی، Oskari Hakkinen.
وی همچنین میگوید :" مایکروسافت پشتیبانی زیادی از ما کرده که Alan Wake منحصرا بر روی 360 وجود داشته باشد؛ آنان اینچنین میپندارند که AW برایشان بسیار مهم است. از این لحاظ که این عنوان با دیگر فرانچایزهایشان مانند Halo, Gears of War و Forza سازگاری دارد. "

" مایکروسافت یک دسته بسیار بزرگ و قدرتمند از عناوین انحصاری برای X360 میخواهد؛ من فکر میکنم Alan Wake پتانسیل حضور در این دسته را داشته باشد.
Hakkinen اضافه کرد که هنوز رمدی با مایکروسافت برای ساخت دنباله ای بر AW صحبت نکرده ولی به زودی دوست دارد این کار را انجام دهد.

" هر دو استودیو اکنون در مراحل عرضه به سر میبرند. ما فعلا بر روی بازی اصلی که چندی پیش عرضه شد تمرکز کرده ایم ."
Back to top Go down
http://farsigamers.freeforumshosting.org

Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» نقد و بررسی بازی Alan Wake
» انتخاب مدیران جدید برای انجمن
» سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft