انجمن بازی های ویدئویی
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

انجمن بازی های ویدئویی

Farsi Gamers

HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
اگر هنوز عضو نشدید پس سریع تر برروی عضویت کلیک کنید تا بخشی از ما باشید!
مدیران،کاربران ویژه و ناظمین حتما از بخش جلسات مدیران انجمن بازدید نمایند

سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft

Go down 
3 posters
AuthorMessage
jinxul
مدیر بخش
مدیر بخش

دستگاه بازی من: : PC
امتیازات : 7

سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft Empty
PostSubject: سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft   سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft I_icon_minitimeSat Sep 04, 2010 8:31 pm

سلام به همه بچه ها ... هر کسی که PC باز هست محاله که اسم World of warcraft رو نشنیده باشه و همیشه نقطه قوت PC حساب می شده و کنسول داره ها همیشه در حسرت این بازی موندن ... ولی مشکل اینجاست که سرور های بازی بیشتر به صورت آنلاین هستن و باگ های زیادی هم دارن و سرور اصلی بازی که برای خوده بلیزارد هست هم پولی هست !
امروز روشی رو بهتون یاد میدم که بصورت آفلاین و با باگ های به مراتب کمتر از سایر سرور های دیگه بتونید wow بازی کنید ....
اسم سرور MaNGOS هست و تا الان که تمام پچ های بازی حتی تا آخرین پچ یعنی 3.3.5a رو هم ساپورت میکنه ....

طریخه دانلود و نصب :
اول به این آدرس برید و سروری که به پچ بازی شما می خوره رو دانلود کنید : سایت دانلود سرور
بعد از دانلود سرور باید اون رو نصب کنید و بهتره که جایی که خوده بازی هست اون رو هم نصب کنید.

*نکته مهم : موقع دانلود توجه کنید که پچ سرور با پچ بازی یکی باشه (تو قسمت Description) و در ضمن برای بار اول باید Full Server دانلود کرده باشید و بعدا اگه خواستید می تونید از فایل های آپدیت استفاده کنید.

بعد از نصب :
حالا سرور رو باز کنید و برید به تب Tools و تو قسمت Extraction تیک های dbc , maps , vmaps رو بزنید و دکمه Extract رو فشار بدید !
سرور شروع می کنه به Extract و مدت زمان این کار بستگی به سیستم شما داره ...
*نکته مهم : توجه کنید که هنگام Extract به هیچ وقت کار دیگه ای نکنید و چیزهایی رو که سرور باز میکنه رو نبندید .... چندتا اورو میده وسط نصب که باید yes کنید (البته اگه میتونید اول ارور رو بخونید بعد)

اون که تموم شد برگردید به تب Server و اولین Start رو بزنید و تو پنل کناری برید و Account رو بزنید بعد تب Create Account رو باز کنید و اکانتتون رو درست کنید و دکمه Create رو بزنید !
*نکته مهم : Email نیازی نیست ولی باید GM Level رو بزارید رو 3 و Expansion رو بزارید رو 2 !

حالا دکمه Change رو بزنید ، بعد تو پنل کناری رو account کلیک کنید تا دوباره به صفحه اول برگردید و Start دوم و سوم رو بزنید !
*نکته مهم : Start دومی رو که میزنید Start سومی باز می شه و وقتی اون رو زدید صبر کنید تا همه چیز Load شه ... معمولا بعد از اینکه به طور کامل Start شد یه بوق میزنه ولی اگه نزد هر وقت تونستید توش چیزی تایپ کنید اونوقت سرور به طور کامل Start شده ..

نکته ای که خیلی خیلی مهم هست اینه که باید realmlist بازی رو به حالت آفلاین در بیارید ! برای اینکار به محل نصب بازی برید و فولدر data رو باز کنید بعد به فولدر enGB برید و فایل realmlist.wtf رو با note pad باز کنید و هر جیزی توش نوشته رو پاک کنید و به جای این رو بزنید :

set realmlist 127.0.0.1

حالا بازی رو باز کنید و اکانتتون رو بهش بدید و بازی کنید ....
اگه کسی تو ساختن Hero مشکل داشت بگه تا راهنمایی کنم !
Back to top Go down
rainyboy
مدیریت انجمن
مدیریت انجمن
rainyboy

شرکت مورد علاقه من: : Microsoft GS

دستگاه بازی من: : XBOX 360
رویای من : Kinect
امتیازات : 10094

Character sheet
Dices Dices: 5
Health Health:
سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft Left_bar_bleue100/100سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft Empty_bar_bleue  (100/100)

PostSubject: Re: سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft   سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft I_icon_minitimeSun Sep 05, 2010 1:03 am

خیلی ممنون!
Back to top Go down
http://farsigamers.freeforumshosting.org
lordesierror
کاربر جدید
کاربر جدید

شرکت مورد علاقه من: : UbiSoft

امتیازات : 1

PostSubject: Re: سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft   سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft I_icon_minitimeThu Oct 10, 2013 11:37 pm

دادا واسه دانلود سایت خرابه
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft   سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft I_icon_minitime

Back to top Go down

سرور آفلاین برای بازی World Of Warcraft
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Alan Wake 2، تنها برای مایکروسافت !
» انتخاب مدیران جدید برای انجمن
» ps3 بازی های سه بعدی در
» دانلود بازی god of war 2
» نقد و بررسی بازی Gaers of War 3!!