انجمن بازی های ویدئویی

Farsi Gamers
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
اگر هنوز عضو نشدید پس سریع تر برروی عضویت کلیک کنید تا بخشی از ما باشید!
مدیران،کاربران ویژه و ناظمین حتما از بخش جلسات مدیران انجمن بازدید نمایند

Share
 

 نقد و بررسی بازی Kane & Lynch

Go down 
AuthorMessage
rainyboy
مدیریت انجمن
مدیریت انجمن
rainyboy

شرکت مورد علاقه من: : Microsoft GS

دستگاه بازی من: : XBOX 360
رویای من : Kinect
Posts : 39
امتیازات : 10094
تشکر شده : 3
Join date : 2010-07-26
Age : 28
Location : Tehran

Character sheet
Dices Dices: 5
Health Health:
نقد و بررسی بازی Kane & Lynch Left_bar_bleue100/100نقد و بررسی بازی Kane & Lynch Empty_bar_bleue  (100/100)

نقد و بررسی بازی Kane & Lynch Empty
PostSubject: نقد و بررسی بازی Kane & Lynch   نقد و بررسی بازی Kane & Lynch I_icon_minitimeWed Sep 01, 2010 6:57 am

برای دو نفر که بازی Dead Men را در 2007 معرفی کردند ، Adam Kane Marcus و James Seth Lynch هنوز سرپا و سرحال اند. بینی شکسته Kane خوب شده و Lynch هم تحت درمان قرار گرفته است که شیطان روانی درونی اش به دنیای بیرون نیاید و هردوی آنها نسبت به بازی قبلی پیشرفت های زیادی داشته اند. K&L 2 : Dog Days همانطور که وعده داده شده بود، بهتر از نسخه قبلی است. با اینکه بازی با صرف 4 ساعت وقت تمام می شود و هنوز هم کین و لینچ شخصیت هایی نیستند که بتوان به خوبی با آنها ارتباط برقرار کرد، اما می شود یک بعد از ظهر سگی را با Dog Days گذراند.
اولین چیزی که در بازی توجه شما را به خود جلب می کند ارزش هنری بالای این بازی است. این ارزش هنری هم تماما به شخصیت های کین و لینچ و فیلم برداری بازی بر می گردد. مانند این است که یک فیلم بردار مست پشت سر لینچ قرار گرفته و قصد دارد هرجا که لینچ هست، بدنبال او برود. تکان های دوربین و افکت های نور که برروی صفحه می افتد، پرتوی های عمودی حاصل از چراغ ها روی صفحه و طیف رنگی نورها، همه و همه ارزش هنری این بازی را بی نهایت بالا می برند. جالب اینجاست که بیشتر تغییرات حاصل از دوربین روی تیراندازی و نشانه گیری هم تاثیر می گذارند. مثلا موقعی که روی زمین پرتاب می شوید نشانه گیری اصلا دقیق نیست در صورتی که وقتی کاور می گیرد و تیراندازی می کنید، بیشتر تیرها به هدف اصابت می کنند. جدا از بحث زیبایی هنری بازی، گیم پلی تغییرات خیلی زیادی داشته است. سیستم کاور گیری بهبود ویژه و قابل توجهی داشته است.
گان پلی بازی، پیکره اصلی گیم پلی آن است و البته گان پلی بازی بسیار زیبا و واقع گرایانه طراحی شده است. در K&L2 شما بیشتر مواقع باید پشت کاورها باشید چون بدون کاور تنها دو یا سه تیر با مردن فاصله خواهید داشت. در این بازی سیستم خون وجود ندارد و وقتی که در حال مردن باشید، صفحه سیاه خواهد شد و یک رنگ قرمز که توی ذوق هم می زند دور تا دور صفحه را می گیرد. اگر در حال دویدن باشید و تیری به شما اصابت کند، روی زمین می افتید و صفحه قرمز خواهد شد. در این حال می توانید تیراندازی کنید و به آرامی به سمتی بروید که در تیررس نباشید. وجود این قابلیت نمردن و جنگیدن برای زندگی هیجان بازی را در صحنات شلوغ چندین برابر می کند. هوش مصنوعی بازی که بخشی از گان پلی به شمار می رود هم بسیار خوب است. دشمنان شما می دانند که با اسلحه خود چگونه و چه موقع تیراندازی کنند؛ چه موقع کاور خود را عوض کنند و چه موقع به سمت شما حمله ور شوند. آنها حتی بسته به موقعیت شما جا به جا هم می شوند و سعی می کنند به هنگام دفاع در یک نقطه جمع شوند تا یکدیگر را پوشش دهند. نکته جالبی هم که در مورد دشمنان وجود دارد این است که سیستم خون آنها هم مثل شما عمل می کند و اگر روی زمین بیفتند و شما آنها را نکشید، با تمام توان ماشه اسلحه را می فشارند تا شما را بکشند که واقعا صحنه های زیبا و دیدنی را بوجود می آورد. تنوع اسلحه در بازی برای 4 ساعت خوب است اما کافی نیست. در ابتدای بازی، شما کار خود را با چند اسلحه سبک آغاز می کنید اما به مرور زمان اسلحه های سنگین تر به دست خواهید گرفت.

_____________________________
[center]I'm a Alone Boy and I Walking Under the Rain... I'm so Sad and I thinking about someone....
Just X360 with Kinect....
نقد و بررسی بازی Kane & Lynch Jae4b8b48kvu6nu3p5ve
نقد و بررسی بازی Kane & Lynch Card[/center]
Back to top Go down
http://farsigamers.freeforumshosting.org
 
نقد و بررسی بازی Kane & Lynch
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن بازی های ویدئویی :: نقد و بررسی بازیها-
Jump to: