انجمن بازی های ویدئویی

Farsi Gamers
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
اگر هنوز عضو نشدید پس سریع تر برروی عضویت کلیک کنید تا بخشی از ما باشید!
مدیران،کاربران ویژه و ناظمین حتما از بخش جلسات مدیران انجمن بازدید نمایند

Share
 

 Assassin's Creed II

Go down 
AuthorMessage
mj360
معاون مدیریت
معاون مدیریت
mj360

شرکت مورد علاقه من: : Electronica Arts

دستگاه بازی من: : XBOX 360
Posts : 15
امتیازات : 48
تشکر شده : 0
Join date : 2010-07-27

Character sheet
Dices Dices:
Health Health:
Assassin's Creed II Left_bar_bleue100/100Assassin's Creed II Empty_bar_bleue  (100/100)

Assassin's Creed II Empty
PostSubject: Assassin's Creed II   Assassin's Creed II I_icon_minitimeWed Jul 28, 2010 3:10 am

Assassin's Creed II Assassins-creed-2
ما داستان بازی بسیار جذاب Assassin's Creed II :

داستان بازی بلافاصله بعد از بازی اول اتفاق می افتد. Desmond Miles که از نسل قاتلانی مانند الطیر است توسط یک شرکت مرموز اسیر شده است و برای اهداف نامعلومی از DNA او استفاده می شود. این بار ۳۰۰ سال بعد از الطیر، فردی به نام Ezio Auditore Da Firenze (اتزیو آدیتوره دا فرینزه) مد نظر است که در قرن پانزدهم و در شهر ونیز زندگی می کند. او یکی از نجیب زادگان و اشراف ونیز است که به دلایل شخصی و انتقام جویی به فرقه ی قاتلین پیوسته است و قبل از این که وارد این گروه بشود، به بسیاری از فنون رزمی آگاهی داشته است. مهم ترین فرق اتزیو با الطیر این است که اتزیو علاوه بر این که یک قاتل است، یک تاجر هم هست و علاوه بر این، اتزیو از کمک یکی از افسانه ای ترین دانشمندان تاریخ یعنی لئوناردو داوینچی برخوردار است. از آنجایی که بازی در زمان انقلاب فرانسه صورت می گیرد، در آن زمان در تمام کشورهای اروپایی هرج و مرج وجود داشته است و ایتالیا هم از این قاعده مستثنی نبوده است. در جریان جنگ های مرزی و داخلی ایتالیا بر علیه خانواده ی اتزیو که یکی از خانواده های تاجر و پولدار ایتالیا است توطئه ای صورت می گیرد و اتزیو هم به دنبال عاملین این توطئه است تا از آن ها انتقام بگیرد. از تریلر ها و سخنان مسئولین که در مورد بازی اعلام شده است، اینطور می نماید که داستان بازی با وجود داوینچی جالب و حتی واقعیت داشته باشد. شرکت سازنده در اولین اعلام رسمی این بازی شعار “حقیقت روی خون نوشته شده است” را مطرح کرد. بعد از این هم بسیاری از مجلات جمله ای از لئوناردو داوینچی را بعنوان شعار بازی مطرح کردند که می گفت “زندگی ما با مرگ دیگران ساخته می شود”. در کل به نظر می رسد که داستان بازی همچنان مانند نسخه ی قبل پیچیده و جذاب باشد و امتیاز بالایی را از تمام سایت ها و مجلات کسب کند.
بحث گیم پلی این بازی بسیار گسترده تر از نسخه ی قبل است و طبق وعده های سازندگان باید انتظار یک گیم پلی اعجاز آور را از این بازی داشت! بیشترین انتقادی که به نسخه ی اول می شد، تکراری بودن بیش از حد این بازی بود که همه را زده می کرد اما اینبار با امکانات جانبی بی نظیر شما دیگر هیچ گاه خسته نخواهید شد و اگر هم خسته بشوید، ناشی از زیاد بازی کردن خواهد بود. علاوه بر امکانات الطیر مانند بالا رفتن از دیوارها و شمشیر زنی و سقوط آزاد و کارهای دیگر امکاناتی همانند شنا در آب، خلع سلاح دشمن، استفاده از اسلحه ی دشمن، استفاده از دو خنجر پنهان، پرش بلندتر، سرعت بیشتر و … به اتزیو اضافه شده است که به همه ی آن ها خواهیم پرداخت. یکی دیگر از ترفندهایی که شرکت سازنده برای جلوگیری از تکراری شدن بازی به کار گرفته است، تغییر دادن کلی ماموریت های جانبی است. در بازی اول ماموریت های جانبی خسته کننده و کاملا تکراری بود و شامل جیب بری، اعتراف گرفتن و شنود کردن بود. در بازی جدید شما شاهد بیش از ۱۶ نوع ماموریت جانبی کاملا متفاوت و جدید خواهید بود به طوری که تکراری نخواهد شد و در نتیجه بازیباز از بازی زده نمی شود. طراح ارشد بازی یعنی آقای Patrick Plourde در مورد ماموریت های جانبی می گوید: “ما تمام سعی خود را بر این گذاشتیم که تکرار را از بازی بیرون کنیم و برای همین تمام طراحی های قبلی را از یاد بردیم و سعی کردیم یک سری ماموریت تازه طراحی کنیم. علاوه بر این برای کمتر تکراری شدن هم سعی کردیم از تکنیک تلفیق ماموریت ها استفاده کنیم. به این صورت که مثلا یک ماموریت شامل شنود کردن، مبارزه و اعتراف گرفتن خواهد بود”.
در مورد تکنیک های جدید اتزیو بحث های بسیار زیادی وجود دارد. اولین نکته ای که در این مورد جلب توجه می کند، وسایلی است که لئوناردو داوینچی بطور اختصاصی برای اتزیو می سازد. شما در این بازی به اختراعات داوینچی از جمله پرنده ی پرواز معروف داوینچی دسترسی خواهید داشت. نکته ی دوم بازی دسترسی به تعداد بسیار زیاد سلاح و ۶ نوع اسلحه ی اضافه بر روی کنسول دستی PSP است. کارگردان بازی یعنی آقای Benoit Lambert در مورد سلاح های بازی این سخنان را بیان می کند: “رنسانس در اورپا مانند یک پل برای ارتباط قرون وسطا با دنیای مدرن است و همین علت باعث می شود که این دوره که از قرن ۱۴ تا ۱۷ است یکی از طلایی ترین دوران به اشتراک گذاری اطلاعات مختلف فرهنگی، اقتصادی، رزمی و سیاسی باشد. از آنجایی که شهر ونیز هم یک بندر است و محل تجارت وجود انواع و اقسام سلاح در آن بعید نیست و زمان بازی که در قرن پانزدهم است، هنوز تعدادی سلاح از جنگ های صلیبی مثل تبرزین و پتک های جنگی وجود دارند. علاوه بر این ها تعدادی زیادی هم سلاح های ساخته شده وجود دارد که در دست سربازان است”. از انواع سلاح در بازی می توان به دو خنجر پنهان اتزیو، خنجر های دستی بزرگ و کوچک، تبرزین دولبه، تبر یک لبه، شمشیر های مختلف، نیزه های مختلف، گرز، نوعی پتک جنگی با لبه خنجر مانند و … اشاره کرد.
به تکیک های اتزیو که می رسیم، باید نتیجه گیری کنیم که الطیر واقعا کاری از دستش ساخته نبود! اول باید به این نکته توجه کنیم که اتزیو قبل از این که یک قاتل باشد، یک همه فن حریف است و حتی با دست خالی هم می تواند فرد مقابل را تکه تکه کند. اولین کاری که اتزیو می تواند با دست خالی انجام دهد، خلع سلاح دشمنان و متعاقبا استفاده از سلاح آن ها علیه خودشان است. در چند تریلر نشان داده شده از بازی به وضوح سرعت اتزیو در استفاده از سلاح مشخص است و او می تواند در عرض چند ثانیه، همه ی دشمنان را ساکت کند. قابلیت جالبی که در نبرد ها به اتزیو اضافه شده است حمله ی همزمان به دو نفر است که اتزیو با پرش های متعدد چندین نفر را با چاقو از پای درمی آورد. سرعت و قدرت پرش اتزیو نسبت به الطیر بسیار بیشتر شده است و می تواند مسافت های به مراتب بلندتری نسبت به الطیر را در هوا بپیماید.
یکی دیگر از قابلیت های جدید مبارزه با دو خنجر پنهان است که اتزیو می تواند به طور همزمان گلوی دو نفر را با خنجر های پنهان خودش پاره کند. در مورد مبارزه های شلوغ هم اتزیو به کمک دانشمند روشنگر یعنی داوینچی راه حلی جالب دارد. در مقابله با تعداد دشمنان زیاد، اتزیو از یک بمب دودزا استفاده خواهد کرد که همه جا را سفید می کند و دشمنان نمی توانند اتزیو را ببینند و او می تواند به راحتی از دست دشمنان بگریزد. علاوه بر این سازندگان وعده داده اند که مبارزات خیلی تکراری نخواهد شد. شنا کردن یک قابلیت جدید در بازی دوم است که در بازی اول وجود نداشت و اتزیو می تواند در صورت لزوم به داخل آب شیرجه برود و دشمنان را همراه خود به کام مرگ بکشاند. علاوه بر این در نمایشگاه E3 تایید شد که اتزیو می تواند در کانال های ونیز قایق های کوچک را براند. علاوه بر قایق، وسیله ی نقلیه ی دیگر اتزیو پرنده ی پرواز داوینچی است که در بعضی موارد قابل استفاده است و در تریلر های نشان داده شده اینطور می نماید که استفاده از آن بسیار جالب و مفرح باشد چرا که دیدن مناظر ونیز آن هم از بالا بسیار لذت بخش خواهد بود.
خش دیگری از گیم پلی که در بازی اول بسیاری به آن خرده می گرفتند، هوش مصنوعی بود که در این بازی بسیار تقویت شده است و شما باید برای مبارزه با دشمنان مختلف تاکتیک های متفاوتی را بکار بگیرید و یک تاکتیک در قبال دشمنان مختلف جواب نخواهد داد. همچنین محل های اختفاء دیگر امن نخواهد بود و دشمنان در صورتی که به رفتار شما شک کنند تا جایی که بتوانند در نابودی شما تلاش خواهند کرد. هوش مصنوعی مردم هم پیشرفت شایانی داشته است و نسبت به کوچکترین کارهای شما هم واکنش نشان می دهند. سیستم جدیدی برای کامل شدن خون در بازی وجود دارد که مانند بازی قبل نیست و دستگاه Animus تا یک حد کم و خاصی خون شما را پر خواهد کرد. در صورتی که جراحت ها زیاد باشد شما باید به دکترهای کنار خیابان برای دریافت دارو مراجعه کنید. سیستم پنهان شدن در مردم هم کمی تغییر کرده است و شما علاوه بر این که می توانید در بین راهبه های سفید پوش پنهان شوید، می توانید در بین مردم عادی هم پنهان شوید. همچنین وقتی که در آب شناور هستید کسی شما را رویت نخواهد کرد. قابلیت های بسیار جالبتری مانند دزدی از تمام افراد، استفاده ی مکانیکی از سلاح ها، خرید و کارهای دیگر به بازی اضافه شده است که آن را بیشتر از هر موقع جذاب می کند. در کل بخش گیم پلی با این سیل عظیم تغییرات بسیار موفق می نماید و همه را به این واداشته است که انتظار بسیار بالایی از بازی داشته باشند.
بخش گرافیک بازی خیلی بهتر از نسخه ی قبل شده است و تمام مدل ها و ساختمان ها و تکسچر ها عالی طراحی شده اند. مخصوصا زرق و برق اسلحه ها و زره دشمنان عالی طراحی شده است. افکت های آب و آتش و دود و خون هم خیلی پیشرفت داشته است اما به نظر نمی رسد فیزیک بازی تغییر زیادی نسبت به نسخه ی قبل داشته باشد. یکی دیگر از طراحی های عالی بازی مربوط به لباس ها است که از یک تکسچر فوق عالی بهره می برند و مانند این است که واقعی هستند. ساختمان ها و معابر ونیز هم که بهتر از این نمی شد طراحی بشوند. بنا به گفته ی سازندگان کانال های بزرگ و کوچک ونیز، پل ریلتو و کلیسای سینت مارکز در بازی بطور کامل و بی نقص طراحی شده اند. در بازی شهرهای عظیم و خیابان های بلند وجود نخواهند داشت اما در عوض کناره های شهر ها به بازی اضافه شده است که زمین های کشاورزی و جنگل خواهند بود. در کل این بازی از نظر گرافیک و بصری بسیار پربار خواهد بود و از آن به هیچ وجه نمی توان گذشت و پیش بینی می شود که تمام مجلات و سایت ها امتیاز کامل گرافیکی را به این بازی بدهند هرچند که باگ های کوچکی در بازی دیده می شود.
خش صداگذاری کمی تغییر داشته است و برای کسانی که از زبان ایتالیایی اطلاعی ندارند کمی سردرگم کننده خواهد بود. همانطور که در نسخه ی اول الطیر به وضوح از زبان عربی استفاده می کرد، اتزیو از زبان ایتالیایی استفاده می کند. همچنین صدای اتزیو بسیار پخته تر از الطیر است و آن ضعف های صدای الطیر که مانند دزموند بود را ندارد و صدای او کاملا مردانه است. در تریلر های نشان داده شده هم صداهای محیط زیاد معلوم نیست اما موزیک همانند نسخه ی اول حماسی کار شده است و حس خوبی را منتقل می کند. صداهای بقیه ی کاراکترها هم خوب به نظر می رسد ولی نمی توان در مورد آن نظر خاصی داد. در کل این بخش هم باید جالب باشد اما نظر دادن در مورد آن زود است.
به نظر می رسد شرکت Ubisoft بتواند یکی از بزرگترین های امسال را رقم بزند. باید تا تعطیلات منتظر بمانیم تا ببینیم این بازی چه خواهد کرد اما با وعده هایی که سازندگان داده اند باید دید که این بازی می تواند موفق شود یا نه. البته انتظارات طرفداران بسیار زیاد است و پیش بینی می شود که بازی فروش بالایی داشته باشد. باید صبر کرد تا دید اتزیو به انتقام خود خواهد رسید یا نه؟

نگاه کلی به جزئیات بازی زیبای Assassin's Creed II:
شیرجه زدن ها همچنان وجود دارند


یکی از جالب ترین این وسایل ، ماشین پرواز داوینچی است که داوینچی آن را به طور اختصاصی برای Ezio ساخته است !
که این دستگاه برای رهایی از دست دشمن های مزاحم ساخته شده است که می توانید آن را دور بزنید ! و شما در حال پرواز می توانید آنها را با تیر کمان بزنید .

ما توانستیم دموی پرواز Ezio را در بسیاری از نقاط مشاهده کنیم از جمله برج پیزا ؛ و در واقع برای رسیدن به نقاطی بهترین راه استفاده از این وسیله و از بین بردن دشمنان در هوا است .

فرود آمدن بر روی سقف ها کار مطمئنی است چون معمولا گارد های کمتری در این مناطق هستند .
به عنوان مثال Ezio به آسانی چند sniper را از بین می برد یکی از آنها را به داخل مرداب پرت می کند و سپس به سمت علف های خشک جمع شده روی هم ، می زند .

قتل ها همچنان هسته ی اصلی بازی را تشکیل می دهند ، سازندگان امکانات زیادی را به بازی اضافه کرده اند ، اما هنوز شما توانایی حمل یک شمشیر ، چاقو های پرتابی و چاقوی پنهان رو دارید .
آنچه در تریلر E3 مشاهد شد نشان داد که حتی می توان یک تپانچه را در آستین خود مخفی کرد ، اگر براتون کافی نیست شما می تونید دشمنان رو خلع سلاح کنید و از سلاحشان بر علیه خودشان استفاده کنید .

ونیز مکان های مخفی زیادی خواهد داشت ، مثل کانال ها .

طراحی محیط ها بسیار عالی است

شما می تونید هر موقع که می خواهید در آب شیرجه بزنید ولی باید دقت کنید که نفس Ezio محدود است .

امنیت جاهای مخفی کمتر شده است . دشمنان زیرک تر هستند و نقاط مخفی را چک می کنند .
شما مثل قبل نمی توانید به راحتی بین راهب ها مخفی شوید .

انیمشین شنا کردن بسیار عالی است

امکانات زیادی هم به بازی اضافه شده است به عنوان مثال شما می توانید خرید و فروش اسلحه ، زره کنید و یا افراد را استخدام کنید تا برای شما بجنگند .

یکی از مشکلات بازی اول ماموریت های تکراری بود که یوبی سافت آن را قبول کرده و هم اکنون 16 ماموریت مختلف در بازی وجود خواهد داشت .

Assassin's Creed 2 برای PC X360 PS3 و نسخه ای برای PSP عرضه خواهد شد . نام نسخه ی PSP هم Bloodlines هست .

ونیز. ایتالیا. قرن 15 (دوره رنسانس)

این شهر به ظاهر زیبا در واقعیت شهری پرجمعیت و طاعون زده با بخارهای بدبو است که بر خط ساحلی طولانی ایتالیا قرار گرفته است شما طبق هیچ شرایطی حتی برای کمک دلتان نمیخواهد به آنجا بروید در عوض خیلی دوست دارید که به شهر فلورانس بروید و در آنجا شراب خریداری کنید مطمئنا رنسانسی در حال وقوع است و بانو Vespucc گفته است که داوینچی را در حال حرکت با شی پرنده دیده است ولی این مکان بوی بدی میدهد البته این بوی بد نمیتواند این تمدن را برباد بدهد


خوشبختانه یوبی سافت مقدار کمی از واقعیت را پیاده کرده است که فقط این اجازه را به الطیر میدهد که درون کانالهای زیبا و زلال شهر ونیز شنا کند. در حقیقت دید شرکت یوبی سافت از دوران رنسانس ایتالیا دید خیلی زیبا و مثبتی هست از راههای مواج آبی شهر ونیز تا کلیساها و معماری شهر فلورانس. در حالی که در نسخه قبلی در زمان سومین جنگهای صلیبی که در آسیای میانه میافتد شهرهای آنجا در حال ویرانی بودند. این نسخه از بازی در دوران شکوفایی و خلاقیت هنر انسانها میگذرد که در نتیجه باعث میشود که ما صحنه های زیبای بصری را ببینیم
در این نسخه الطیر هم وجود ندارد داستان بازی در نسخه قبل در مورد گروهی از قاتلان بود که با گرفتن یکی از نوادگان آنها و قرار دادن او در ماشینی به خصوص قصد دسترسی به حافظه اجدادش را داشتند. شکی وجود نداشت که این ماشین دوباره به راه خواهد افتاد و این دفعه سراغ یکی دیگر از اجداد شما خواهد رفت کسی که او را Ezio Auditore di Firenzeمیخوانند.که قسمتی از سپاه قاتلان است و از خون الطیر میباشد و کاملا از نظر قیافه شبیه او است و صد البته کلاه مخصوص سفید رنگ او را نیز بر سر دارد.

ازیو قاتل حرفه ای تر از الطائر


Ezio یک قاتل حرفه ای و با پشتکار فراوان است. او در یک خانواده ی اصیل و نجیب زاده رشد کرده، و شباهت های زیادی به جدش الطائر دارد.او در رشته های شمشیر زنی، شعر و همچنین هنر تحصیل کرده است،و یک فرد بالغ و پیشرفته است.ازیو در خانواده ای بزرگ شده که در زمان خود خانواده ای کم نظیر بوده مردم شهر فلورانس این خانواده را بسیار قبول دارند، خانواده ازیو در این شهر مشارکت هایی با مردم دارن که در این بین دشمنان زیادی نیز دارند که ازیو برای کشتن این دشمنان وارد عمل می شود البته داستان بازی به این سادگی ها نیست.

داوینچی که یکی از اعضای دیگری است که در این بازی حضور دارد ادعا کرده است که تیغه های مچی دوتایی را خلق کرده است. اسلحه ای که کاملا شبیه تیغه مخفی الطیر در نسخه قبلی است با این تفاوت که بجای یک دست روی هر دو دست شما سوار است.
ازیو این هدیه مبتکرانه را دریافت میکند بعلاوه قابلیت جدید خلع سلاح کردن دشمنان و استفاده از اسلحه آنها بر علیه خودشان
تبر و شمشیر اسلحه مورد علاقه مردم این دوره است و با گرفتن هر اسلحه حرکتها و قابلیتهای زیادی برای ازیو باز خواهد شد.

ازیو سرعت عمل بالا و زیرکانه ای دارد


یوبی سافت شخصیت Ezio را به خوبی طراحی کرده به صورتی که که اون قابلیت های فراوانی نیز دارد که از مهمترین آن ها میتوان به شمشیر زنی با مهارت بالا ، شناگری ماهر و شخصی با خصوصیات فردی سریع و بهتر و ارتقائ یافته نسبت به الطائر در نسخه پیشین در تریلر هایی که ما دیدیم Ezio با سرعت بالای خودش که از دیوار ها و ساختمان های بلند شهر بالا میرفت ما را حیرت زده می کرد. این هم یکی از خصوصیات بهبود یافته شماره 2 بازی هست.همچنین بازی روال گذشته خودش یعنی گرفتن لبه دیوارها و برج ها برای بالا رفتن از بلندی ها را حفظ کرده است.در این نسخه بلعکس نسخه قبلی بازی که الطائر برای مخفی شدن در بین روحانیون قرار می گرفت. ازیو در میان مردم با هر لباسی می تواند مخفی و از چشمان دشمن دور بماند.هوش مصنوعی بازی بسیار بالا می باشد مثلا وقتی ازیو مراحل بازی را با مخفی کاری بیشتری انجام دهد بیشتر به نفع خودش خواهد بود در غیر اینصورت با خون و خونریزی که اجام میده و شهر زیبای ونیز را به کشتارگاه تبدیل کند مورد شناسایی ماموران قرار میگیره و کار برای ازیو بسیار سخت میشه زیرا این اخبار و بدگویی هایی که از اون گفته میشه موجب رسوایی اون موقع راه رفتن در شهر میشه و ممکن است جانش را به خطر اندازد. البته نگران نباشید شما میتوانید با کشتن افرادی که پشت سر شما حرف میزنند از شر آن ها خلاص بشین و درجه بدنامی خود را پایین بیارید.
هر جرمی که مرتکب می شوید, ثبت شده و جلوتر مورد توجه خواهد بود. هر رفتاری که از شما سر میزند در سیستم رسوایی (Notoriety System) گره می خورد, به اینصورت که سطح پاداش برای دستگیری شما در هر شهر متفاوت می باشد. برای مثال احتمال دارد این نتیجه بدست بیاید که بالاترین درجه پاداش برای دستگیری شما در شهر فلورانس باشد ولی در شهر ونیز عنوان ترسناک ترین مرد را داشته باشید. راه هایی هم وجود دارد که بتوانید رشوه دهید.

غافلگیری دشمنان هنگام مخفی شدن


افراد دیگری که در کنار لئو (Leo) هستند, بوتیچلی (Botticelli), خاندان قدرتمند مدیچی (Medici Family) و ماکیاولی (Machiavelli) مردی که برای اهداف خودش نقشه می کشد و کارت وفاداری به انجمن ادمکشان را دارد. در این اطراف دو جناح عمده در ایتالیای قرن پانزدهم فعالیت دارند: انجمن دزدان ونیز - که معنی آن آغاز کار مافیاست, و فاحشه های ونیز - از طبقه فوقانی.

تیم طراحی Ubisoft ازیو را مجهز تر و با مهارت ترش کرده : ازیو در بازی میتونه از انواع سلاح های سرد استفاده کنه که از میان آن ها میتوان تبر،گرز،نیزه را نام برد که هر کدام کاربرد های متفاوت خودشان را دارند. ازیو میتونه دشمنان را خلع سلاح کنه و از سلاح حودشان علیه خودشان استفاده کنه که البته بنده از نیزه جدیدی که به سلاح ها اضافه شده بسیار راضی هستم. این موضوع در شماره قبلی بازی به چشم نمیخورد و الطائر فقط با استفاده از شمشیر و جاخالی دادن میتونست حریف را از پای در بیاره که خوشبختانه این مشکل هم در این شماره حل شده و جای نگرانی ندارد. Ezio در طی بازی و مراحلی که انجام میدهد غیر از (سلاح های کوچک:تیغه هایی که در هر دودستش دارد و چاقو های کوچکی که برای پرتاب به دشمن استفاده میکند ) با خود سلاح دیگری همچون شمشیر حمل نمیکند زیرا اون توانایی های بسیاری در مبارزه بدون سلاح را دارد او میتواند بدون سلاح به راحتی از پس دشمنانن برآید او میتواند به دشمنان مشت، لگد و حتی با سر به ضربه بزند که این کارشون جای تحصین دارد.
بازی دارای سیستم گردش شب و روز است که در نسخه قبلی این گونه نبود واقعا باید به Ubisoft آفرین گفت طراحان بازی گیم پلی را طوری طراحی کرده اند که مانند گیم پلی تکراری شماره قبلی که باید میرفتی یه نفر را میکشتی یه اطلاعاتی میگرفتی و برای المعلم میاوردی که برای شما کسل کننده و تکراری میشد نیست و سازندگان یک گیم پلی کاملا زیبا با داشتن 16 ماموریت متفاوت و مجذوب کننده را طراحی کرده اند که پس از انجام یک ماموریت ماموریت بعدی جدای از قبلی ومتفاوت تر از قبل شما را مجذوب خود میکن و شما را پای PC یا هر پلتفرم دیگه ای میخکوب میکند.مراحل استراق سمع و جیب زنی به گفته سازندگان حذف شده و مراحلی چون تعقیب یک نفر در جمعیت انبوه و تعقیب فرد دیگری در حال فرار از شهر و دستگیر کردن او قبل از خارج شدن از شهر قسمتی از ماموریت های زیبای بازی می باشد که بقیش را هر وقت بازی به دستتون رسید و بازی کردین خودتون متوجه میشیند.مهارت بالای ازیو در برابر دشمنان


داوینچی در بازی دوست و همیار ازیو هست و در راستای رسیدن به اهدافش به او خدمات و کمک بسیار میکند او در کارگاه خود وسایل زیادی را اختراع کرده که بعضی از این اختراعات را در خدمت ازیو قرار می دهد که از جمله این اختراعات و خدمات ماشین پردنده داوینچی است که چیزی فراتر از انتظارات را برآورده کرده و کمک بسیاری به ازیو می کند. ازیو باید خدارا شکر کند که شخصی مانند داوینچی به او خدمت می کند، ازیو در یکی از مراحل که در شب هست با ماشین پرنده داوینچی بر فراز شهر به پرواز در میاد و باید یکی از دوستانش را نجات دهد،البته استفاده و کنترل این وسیله به آن آسانی هایی که فکر میکنید نیست. شما باید جوری ماشین پرنده را کنترل کنید که انحراف پیدا نکند و به زمین یا ساختمان ها نخورد که کنترلش کمی سخت است و نباید از آن انتظار کنترل مانند وسیله پرنده در بازی Far Cry را داشت، البته اگه دستتون راه بیفته کار آسونی میشه خلاصه این که استفاده از این وسیله خیلی با حال و هیجان انگیزه ف شما مجذوبش خواهید شد.
یکی دیگر از خدمات داوینچی به ازیو ساخت دو عدد تیغه در هر دو دست ازیو می باشد که در نسخه قبل یک تیغه در یک دست بود که البته یکی از انگشتان الطائر قطع شده بود اما ازیو بدون اینکه انگشتانش را قطع کند با کمک داوینچی تیغه ها را در هر دودست قرار داده است.

ازیو بر فراز شهر با ماشین پرنده داوینچی


Assassin's Creed II چیزی فراتر از یک صحنه ساده از یک معامله خواهد بود, گرفتن ویژگیها و خصوصیات کلیدی از سرگذشت و ماجرای Altair و بسط و گسترش اونا در عین گسترش اندیشه های جدید.بیشترین جذابیت در این بازی اینه که Ubisoft مشکل ساختار ماموریت های سر هم بندی شده و فنا شده گذشته رو حل کرده .پیشرفت تک بعدی دربازی بزرگترین و مهمترین نکته جذاب برای خیلی ها بود.بنابراین دادن ماموریت به کارکترها واجازه دادن به اونا که نتیجه کارشونو ببینن منجر به خلق ماموریتهای جدیدی خواهد شد که این مساله بستر بزرگی از احساس رو بوجود میاره .
یکی دیگر از قابلیت های ازیو شنا کردن ماهرانه اوست که به راحتی در آب شنا میکند و جلو می رود که از جذابیت های دیگر این بازی محسوب می شود.
در Assassin's Creed 2 محل های زیادی برای مخفی شدن از دست دشمنان دارید بلعکس نسخه قبل فقط در یک گاری انباشته از کاه و بر روی پشت بام جای مخفی شدن بسیاری در گوشه و کنار شهر دارین البته تعداد سرباز ها هم نسبت به شماره قبل زیادتر و پیشرفته تر شده اند، که یک لحظه غفلط میتواند نبردی خونین را به همراه داشته باشد پس باید مواظب حرکاتتان باشید، البته وقتی سرباز ها شما را تعغیب می کنند همونطور که گفتم
مکان های زیادی همچون یک قایق پر از ماهی هست که میتوانید در آن مخفی شوید.

Ezio می تواند از بلندی ها به آب شیرجه بزنه


باید ببینیم که سیستم جدید Assassin's Creed در شماره دوم این بازی چگونه خواهد بود. ونیز و فلورنس از شهر‌های اصلی بازی هستند و همچنین شهر Ezio نیز ممکن است در بازی وجود داشته باشد که البته هنوز تایید نشده. اولین شماره از بازی Assassin's Creed، یک بازی عمیق و راضی کننده بود. استیل منحصر بفرد بازی بخوبی توانسته بود نقاط ضعف آن را پوشش دهد و به نظر می‌رسد که شماره دوم این بازی حللتی بسیار ویژه و بخصوص داشته باشد.

در حال حاضر 240 نفر ماهر بر روی این بازی کار می کنند. پس باید انتظار یک بازی فوق العاده را داشته باشیم من که بدجور منتظر این بازیم و حتم دارم یکی از بزرگترین بازی های صنعت گیم میشود.این بازی برای تاریخ شناسان هم سوژه ی خوبی است که از دوران رنسانس و معماری های آن زمان اطلاعاتی کسب کنند.
Assassin's Creed II Assassins_Creed_2
Back to top Go down
 
Assassin's Creed II
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Iliander's Eye-candy
» WARFRAME - Dojo CREED
» TOXIKK (Creed's Next Game)
» Creed's Good Games (Contract Wars)
» CREED Contract Wars Videos

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن بازی های ویدئویی :: کنسول های بازی :: Xbox 360-
Jump to: